Pleiades® Uygulayıcı Eğitim Programları


Pleiades® Uygulayıcı Eğitim Programları Sadece Pleiades® Türkiye Resmi Web Sistemizde Eğitmenler Sayfamızda Kayıtlı Olan Pleiades® 3A Master Eğitmenleri Tarafından Verilmektedir.

Pleiades® Uygulayıcı Eğitim Programı, 2 gün süre ile Birebir yapılan eğitim programıdır. 2 Gün sonunda Pleiades® Master Eğitmeni tarafından belirlenen saat aralıklarında düzenlenen uzaktan aktivasyon seansı ile tamamlanır.

Eğitim Programı belirlenen etkinlik tarih aralıklarında Sabah 11:00 – 17:00 arasında düzenlenmektedir.

EĞİTİM PROGRAM İÇERİĞİ ;

Pleiades® Eğitim Programı başlangıç saatlerinde Pleiades® Hakkında bilgilendirme yapılarak, Pleiades® Şifa Sistemi’nin içeriği ve işlevleri hakkında genel konular işlenir. Bilgilendirmenin arkasından her katılımcı sırasıyla programın en önemli kısmı olan aktivasyon seanslarına katılarak birebir olarak seansları deneyimlemeye fırsat bulur. Ellerin frekanslara hassaslaştırılması için pratik çalışmalar yapılır. Her katılımcının ilk önce frekansları birebir deneyimlemesi ve tanıması ile başlayan eğitim sürecinin devamında katılımcıların deneyimlerine göre soru – cevap bölümlerine geçilir.

Her katılımcının kendine has özel deneyimleri olması sebebi ile ortaya çıkan yeni oluşumların bilgilendirilmesi de eğitim süreci içinde tamamlanır.

Eğitim Programında  ilk gün İşlenen Konular ;

 • Pleiades® nedir ve nasıl keşfedilmiştir ?
 • Pleiades® ve Şifanın Tanımı
 • Pleiades® neden teknik içermez ?
 • Hastalık ve sağlık nedir, Şifa Süreçleri nasıl ilerler ?
 • Bilinç nedir ? Bilincin Uyanışı.
 • Dünyanın frekansına uyumlanmak.
 • Kuantum teorileri ve Pleiades®
 • Ellerin frekanslara hassaslaşması ve hislerin deneyimlenmesi.
 • Aktivasyon seanslarına katılım ve sonrasında deneyimlerin yorumlanması.
 • Katılımcıların birbirlerine pratik seanslar uygulaması.
 • Enerji alanlarının hissedilmesi ve dengeleme.

Eğitim Programında ikinci gün İşlenen Konular;

 • İlk gün yaşanan deneyimlerin ve uygulanan aktivasyon seanslarının etkisi ikinci güne kadar arttırdığından ilk gün ve sonrası yaşanan katılımcı geri bildirimlerinin yorumlanması yapılır.
 • Yaşanan deneyimler ile ilgili soru – cevap bölümüne geçilir.
 • Gün aktivasyon ve uyumlanma seansını deneyimleme süreci başlar.
 • Katılımcılarının birbirlerine sırasıyla Pleiades® Seanslarını pratik olarak uygulamayı öğrenmesi
 • Ayakta ve oturma pozisyonunda seans pratikleri yapabilmek.
 • Uzaktan seans uygulamalarına giriş ve uzaktan seans uygulamaları hakkında pratik bilgiler.

Program bitimide katılımcılar aktive olarak Pleiades® Bireysel Seansları Uygulama seviyesine gelirler. Uzaktan veya yakından bireysel seansların haricinde kendi kendilerine bireysel çalışmalar düzenleyerek kendi dönüşüm yolculuklarını kolaylaştırabilir ve kendilerini yeniden ve yenilenerek tanıma fırsatını bulurlar.

Pleiades® Uygulayıcı programları sonunda Pleiades® Master Eğitmenlerin Uygulayıcılara rehberlik süreci başladığından uygulayıcılar eğitim sonrasında da Master Eğitmenlerinden bilgi alabilir ve donanım seviyelerini arttırabilirler.

Eğitim Programları sadece Dönüşüm yolunun başlangıcı olduğundan sonrasından yapılacak olan rehberlik önemli biryer teşkil etmektedir.

Pleiades® Eğitim Programı sonrasında Pleiades® Master Eğitmenleri tarafından katılımcılara Pleiades® Genel Bilgi Kitabı verilmektedir. Her Katılımcı Eğitim Programı sonrasında Pleiades® Şifa Sistemi tarafından Türkiye Resmi Web Sitesine Kayıt olarak Profesyonel Çalışmaları için desteklenerek Pleiades® Danışanları ile temasa geçmeleri sağlanır.

KAYIT VE KATILIM KOŞULLARI

Etkinlik ve Uygulayıcı Eğitim Program Tarihleri İçin Kayıtlar Sitemizden Yapılmaktadır. Eğitim Programları Belirlenen Tarihler İçin 10 Katılımcı İle Sınırlı olup Kontenjan Dolduğunda Kayıtlarımız Otomatik Olarak kapanmaktadır.

Videolar

Etkinliklerimiz

edakuralay.com sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

edakuralay.com hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez.

Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.
2019-03-07T14:06:34+03:00