Modern Energy Tapping Professional (MET Pro)


eğitiminin en önemli özelliği olaylara problem odaklı değil çözüm odaklı yaklaşmasıdır. Yaşadığımız sorunları dönüştürme yoluna girdiğimiz zaman geriye gitmek yerine her zaman ileri adımı işaret eder.
3 tam günlük bir eğitim programıdır. Bu eğitimi başarıyla tamamladığınız takdirde GoE onaylı uluslararası geçerliliği olan Modern Energy Tapping Professional (MET PRO) sertifikasına sahip olursunuz.

​Eğitime katılmanın ön koşulu;

Bu eğitime katılabilmek için Modern Energy Tapping Foundation veya Modern Energy EFT Foundation eğitimlerinden birisinin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Eğitim toplam 12 ana üniteden oluşmaktadır.

Eğitim İçeriği:

Modern Enerji nedir ?

Olumlu düşünmenin gücü

Gelecekteki yönelim

Tedavi akışı

Hikaye protokolü

EMO Enerji bedeni protokolü

Enerji matrisi

Şifa mucizeleri

Enerji ilişkileri

Süper akıllı çözümler

Gelişmiş enerji bağlantıları

Yeni bir başlangıç

Bu eğitimin tamamlanması ile, mevcut GoE profesyonel üyeliğiniz 1 yıl uzatılacaktır.
Ayrıca üç ayda bir Energist dijital dergisi, Facebook’taki GoE topluluğunun üyeliği, aylık haber bültenini ücretsiz indirme ve GoE topluluğunun 1.000’den fazla üyesine erişim imkanı sunar.Videolar

Etkinliklerimiz

edakuralay.com sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

edakuralay.com hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez.

Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.
2019-06-18T16:01:00+03:00