Bireysel Seans İle Aktivasyon Seansı Arasındaki Fark


PLEIADES® BİREYSEL SEANSI

Pleiades® bireysel seansları, Pleiades® Türkiye resmi web sitesinde eğitmenler ve uygulayıcılar bölümünde yayınlanmış profesyonel uygulayıcılar tarafından düzenlenen uygulama programlarıdır.

Bireysel seanslar hayatında genel sorunları olan bireylerin faydalanabilmesi ve genel yaşam kalitesinin fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel seviyelerde dengelenmesi için uygulanan, aynı zamanda beden enerji meridyen sisteminin de dengelenerek yenilenmesini içeren seanslardır.

PLEIADES® AKTİVASYON VE UYUMLANMA SEANSLARI

Pleiades® Uyumlanma ve Aktivasyon seansları sadece Pleiades® Türkiye resmi web sitesinde kayıtlı olan onaylanmış profesyonel 3A Master Eğitmenler tarafından düzenlenen ve sadece Uygulayıcı Eğitim Programlarıdahilinde uygulaması yapılan özel programlardır.

Uyumlanma ve Aktivasyon seansları arka arkaya uygulanan iki bireysel seanstan sonra uygulanan seanslardır. Aktivasyon ve Uyumlanma seansı bireysel seanslardan sonra beden enerji hatlarının dünyanın kendi titreşimsel alanına ve aynı zamanda evrenin enerji hatlarına yeni bağlantılar oluşturarak BİLİNÇ seviyesinde açılım sürecini başlatır.

Bireysel Dönüşüm ve Ruhsal Anlayış seviyelerinde ilerleme kaydedilir. Aktivasyon seansı ile başlayan sürece Uyumlanma süreci ismi
verilir. Bu süreç boyunca Pleiades® Master Eğitmen tarafından rehberlik devam eder ve deneyim süreçleri takip edilir.

Aktivasyon ve Uyumlanma seansları beden enerji meridyen sisteminin yeni bağlantılar ile evrensel alana bağlantı kurulmasını sağlarken ;
Bireysel seans programları katılımcının kendi düzleminde dengelenmesini sağlar.

Bireysel seanslar sadece şifa ve dengelenme amaçlıdır. Buna karşın aktivasyonve uyumlanma seansları şifanın ötesinde bireyin ruhsal gelişimini ve bilinçkapasitesinin artışını sağlamaktadır.

Pleiades® 1 ve 2. Seviye profesyonel uygulayıcıları sadece BİREYSEL SEANS uygulama programları uygulaması üzerine yetkilidirler. Pleiades®
Profesyonel 3A Master Eğitmenler ise bireysel seanslar yanı sıra aktivasyon veuyumlanma seansları da düzenleyebilir ve 1 ve 2. seviye uygulayıcı
yetiştirebilirler.

Videolar

Etkinliklerimiz

edakuralay.com sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

edakuralay.com hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez.

Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.
2019-03-07T13:59:26+03:00